Co Nowego

Przeczytaj najnowsze artykuły

24 Bal Podroznika

ZAPRASZAMY NA 24 BAL PODRÓŻNIKA

Sobota 5 lutego 2022

ROYAL MANOR, 454 Midland Ave. Garfield, NJ

http://odkrywcy.com/wp-content/uploads/2022/01/PKPZaproszenie24-Ball.pdf

Już teraz prosimy zarezerwować czas na nasz 24 Bal Podróżnika. Jak co roku gwarantowana wspaniała zabawa i wiele atrakcji – niespodzianek.  

A oto wstępny program balu:

6:30pm – 8:00pm – Prezentacja i spotkanie z gośćmi Honorowymi Balu. (więcej informacji już niebawem)

8:00pm – 9:00pm – Cocktail hour, open bar & appetizer

9:00pm – 9:15pm – Uroczyste rozpoczęcie XXIV Balu Podróżnika

9:15pm – 2:00am –  Zabawa taneczna.  

Nasz Bal jest organizowany dla uczczenia podwójnej rocznicy 25 i 26-lecia założenia Polonijnego Klubu Podróżnika.
Bal Podróżnika to 6 godzin (od 8:00pm do 2:00am) wspaniałej zabawy w towarzystwie ludzi kochających podróżować, gdzie opowieści o ostatnich wojażach przekąszane są super smacznymi potrawami i napojami, od szerokiego wyboru polskich piw i wódek począwszy, a na najwyższej jakości koniaków i whisky skończywszy. Wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat. Smaczny obiad podany do stołów,

a dla tych którzy dalej będą głodni, po północy podane będą przekąski. Bezpłatny “valet” parking i uprzejma obsługa dopełniają obrazu naszego “all inclusive ” Balu Podróżnika.

Jest już tradycją, że na naszym balu, Polonijna młodzież bawi się razem ze starszymi w śród których często znajdują się ich rodzice. Jak poprzednio będziemy mieli dla młodzieży specjalne zniżki. Mamy nadzieję, że i tym razem dojdzie do nawiązania wielu przyjaźni z których być może powstaną trwałe związki.

Zapraszamy również samotne panie i panów, dla których będziemy mieli specjalne stoły.

W czasie balu nie tylko będziemy tańczyli ale czeka nas również wiele niespodzianek, których jeszcze teraz nie chcemy wyjawić.

Więc czas zaszaleć po dwóch latach przerwy i doskonałym miejscem na to będzie 24 Bal Podróżnika.  

Serdecznie zapraszamy sponsorów. Tylko na Balu Podróżnika wasze wsparcie będzie zauważone i docenione przez Polonijną elitę podróżników, biznesmanów, ludzi kultury i sztuki, ogromnego grona lekarzy i adwokatów, którzy uczestniczą bardzo licznie w naszych balach.    

Bilety będą w elektronicznej sprzedaży od 15 stycznia 2022 roku.

Leave a Comment

You can use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*