Co Nowego

Przeczytaj najnowsze artykuły

7 Turniej Siatkówki

Polonijny Klub Podróżnika zaprasza na VII Polonijny Turniej Siatkówki o Puchar WAWEL BANK
Termin: Niedziela 10 Sierpnia, 2014. Początek o 2:00pm.

Miejsce: Park Miejski przy Mt.Pleasant Ave., w Wallington, NJ.

Wawel Bank, który w po raz pierwszy objął patronat nad turniejem, ufundowal nagrody pieniężne dla pierwszych trzech drużyn, a także nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników. I tak zdobywcy pierwszego miejsca otrzymaja $300, drugiego – $200 a trzeciego $100. Będą też wyróznienia dla najlepszego zawodnika i zawodniczki turnieju. Warto przypomnieć, iż Wawel Bank został założony w 1920 roku przez Polskich emigrantów i obecnie posiada oddziały w Wallington i Garfield w New Jersey. Wiecej informacji na stronie: www.wawelbank.com Dziękujemy za objęcie patronatu. Zachęcamy też innych sponsorów do włączenia się wsparcie turnieju. W ten sposób wzbogacimy życie Polonii.

Zapraszamy wszystkie drużyny, które w swojej 6 osobowej drużynie beda miały przynajmniej 3 osoby poniżej 25 roku życia i oraz jedna kobieta (w dowolnej grupie wiekowej). Pozostali uczestnicy mogą mieć dowolną ilość lat. Jest to turniej polonijny- czyli mówimy po polsku. Zależy nam na tym aby był to turniej dla młodzieży i całych rodzin. Naszym celem jest dobra zabawa przy sporcie. Dlatego serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Zgłoszenia całych drużyn z podaniem imienia i nazwiska oraz daty urodzenia, prosimy kierować via e-mail: [email protected] lub telefonicznie 1-973-473-1249.  Termin zgloszenia: Sobota, 9 sierpnia do 15:00
Przypomnijmy, że aktualnym zdobywcą pucharu w 6 turnieju, jest drużyna „Chudy Dream Team” z Wallington, NJ, którego kapitanem był Paweł Maziarczyk. W ostatnim turnieju wzięło udział 6 drużyn; #1-Super Express, kpt. Artur Trzeciak; #2- ClassicTravel, kpt. Michał Majcherczyk; #3- Izabela Funeral Services, kpt. Gracian Bacza; #4-Polsat, kpt. Jerzy Zięba; #5-PZP (Polonijny Zwiazek Piwoszy), kpt. Kamil Żylinski oraz #6- Chudy Dream Team. Zapraszamy.

MapaWallingtonSiatka