Co Nowego

Przeczytaj najnowsze artykuły

700 Zdjęć z Balu Podróżnika

Drodzy członkowie i sympatycy Polonijnego Klubu Podróżnika,
Witam was bardzo serdecznie i pragnę zaprosić do lektury tego listu w którym przeczytacie o ostatnich akcjach i  dowiecie się o najnowszych planach naszego Klubu. Zapraszam!

700 ZDJEC Z BALU PODRÓŻNIKA!
Nareszcie! Z ponad 2 tysiecy zdjęć zrobionych przez naszych akredytowanych fotografów wybralismy tych 700- najciekawszych. Uczestnicy Balu, którzy zechcą otrzymać od nas wybrane przez siebie zdjęcie/a o max rozdzielczości, proszeni są o przesłanie mailem na [email protected]  numerow tych zdjęć, a otrzymają je bezpłatnie w możliwie najkrótszym czasie.Życzymy udanych „łowów” w odnajdowaniu zdjęć na których jesteście Wy i Wasi przyjaciele. Zapewne będziecie szukać zdjęć z naszym Gościem Honorowym Martyną Wojciechowską, których to najwięcej znajdziecie w specjalnym pod-albumie. Martyna była jednym z naszych nielicznych gości która z chęcią fotografowała się z każdym kto o to porosił. I za to jej wielkie dzięki!

Dziekujemy Nowemu Dziennikowi, Polskiej Gazecie i Super Expressowi za dwu stronicowe kolorowe foto-reportaże z 18 Balu Podróżnika. Ci z Was, którzy nie mieli okazji przeczytać tych relacji a są zainteresowani, prosimy o kontakt a prześlemy je w pliku pdf.

SPOTKANIA MARTYNY Z POLONIA
W poniedziałek 16 i w czwartek 19 Lutego odbyły się spotkania Martyny Wojciechowskiej z Polonia. Do Domu Polskiego Cracovia w Wallington, NJ na prezentacje pt: Kobieta na Krancu Świata, przyszło ponad 150 osób, a do Klubu Amber na Greenpoint, na prezentacje pt: Przesuń swój horyzont z Martyną Wojciechowską, przyszło blisko 150 osób. Obie prezentacje wg wszystkich uczestników były wspaniałe, a dla wielu dostarczyły motywacji do wyboru dalszej drogi przez życie. Obie prezentacje zakończyły się owacjami na stojąco.

NASZE NAJBLIŻSZE WYCIECZKI / WYPRAWY

  • PERU EXPRESS – 11 dni: 24 Kwietnia – 4 Maja 2015. Ta wycieczka do Peru jest przygotowna z myślą o tych którzy mają mało czasu a chcą jak najwięcej zobaczyć. W programie są dwa dni w Machu Picchu z powitaniem słońca na „Inti Punku” i wejsciem na „Wayna Picchu”, przejazdem przez święta dolinę Inków Urubambę, wypadem do Indian Uros na Jeziorze Titicaca, zejściem (opcjonalnym) na dno Kanionu Colca oraz kompleksowym zwiedzeniem; Limy, Cuzco i Arequipa.
  • DUBAJ –Miasto Przyszłości9dni:  1 – 9 Maja 2015. To wycieczka dla tych, którzy chcą zobaczyć jak będzie za kilkadziesiąt lat wyglądać większość metropolii świata. Pozostało tylko kilka miejsc.
  • PANAMA ADVENTURE 8 dni: 10 – 17 Maja 2015. To już będzie 3 wycieczka w okresie ostatnich kilku miesięcy. Odkrylismy takie oblicze Panamy, które zafascynowało i każdy kto wraca z tej wycieczki nie przestaje myśleć i rozpowiadać wsród przyjaciół tego co widział i przeżył przez 3 dni na wyspach San Blas czy przez jedną długą noc w dżungli Darien w odkrytej chacie pośród Inian Emberas. Ta wycieczka oferuje szokującą mieszankę doświadczeń z super nowoczesnej stolicy i ze stylu życia Indian w czasach pre-kolumbijskich. Więc zapraszamy do zobaczenia i porówniania obu tych światów.
  • ALASKA EXPRESS12 dni: 13 – 24 czerwca, 2015. Program obejmuje najciekawsze miejsca na Alasce, 3 dni w Parku Narodowym Denali, rejsy po Kenai Fiords i Prince William Sound, zwiedzanie; Anchorage, Seward, Valdez i Fairbanks, płukanie złota i przelot wokolo McKinley’a. Pozostało kilka miejsc.

Raz jeszcze dziękujemy głównym sponsorom naszego Klubu:

A oto lista Sponsorów 18 Balu Podróżnika, którym dziękujemy:
PNTO-Polish National Tourist Office; CLASSIC TRAVEL; CHOICE Insurance; WAWEL Bank; Clifton-Wallington Medical Group; SPATA-Society of Polish-American Travel Agents; AMTA; DOMA Export; CITY Sky Line; VitaMED Family Practice; AUSCOR Transport; DISH Pro LLC; Piotr Huskowski, M.D.; NOVA Restoration; Polskie Biuro I. Podolak; Linden Medical Group; Dr. Z. Moszczyński; Dr. Nasiek Medycyna Estetyczna; Thinning Hair; PrimeCare Pediatrics; Dr.Gabriela PCN Medical; L. Skomial DDS Protetyk; Dynamic Mechanical; ICE Inter-Conection; EverBank Magdalena Oledzki; Palka Electric; D. Ballister MetLife Financial Advisor; Royal Manor; i ŻYWIEC.
Bal wspomagali również: 
Jabco Environmental; Dr. Florczyk; J. Kuzemczak Esq; Dr. Rozdeba & Dr. Lupinska; Chameleon Colors; Lester Auto; AmPol Tours; Walnut Restaurant i inni.

Dziękuję bardzo i jak zawsze proszę o szerokie rozpowszechnianie tego listu oraz o korzystanie z usług tych, którzy wspierają naszą działalność.

Z podróżniczym pozdrowieniem,
Jerzy Majcherczyk
Polonijny Klub Podróżnika

1 Comment to 700 Zdjęć z Balu Podróżnika

  1. maria papacz-capik's Gravatar maria papacz-capik
    March 22, 2015 at 8:50 pm

    witam serdecznie, chcialam spytac czy sa jeszcze wolne miejsca na wycieczke alaska-express …jesli tak to prosze o 3 miejsca (ja, maz i syn)..pozdrawiam i czekam na wiadomosc …maria