Co Nowego

Przeczytaj najnowsze artykuły

9 Turniej Siatkówki o Puchar WAWEL BANK

Już za nie długo rozegrany zostanie 9 turniej siatkówki, po raz 4 pod patronatem i o puchar WAWEL BANK. Zaplanowaliśmy go na Niedziele 25 września o 2:00pm w Parku Miejskim przy Mt. Pleasant Ave, w Wallington, NJ. Główna nagroda to piękny puchar i nagrody pieniężne a także prezenty od sponsorów i sława medialna. Regulamin ten sam jak o lat: W każdej 6 osobowej drużynie muszą być przynajmniej 3 osoby poniżej 25 roku życia i minimum jedna kobieta (w każdej grupie wiekowej). Pozostałe osoby mogą mieć dowolną ilość lat. Jako że jest to turniej POLONIJNY wszyscy siatkarze muszą mówić po polsku lub wykazać się polskim pochodzeniem. Zależy nam na tym aby był to turniej dla młodzieży i całych rodzin. Zgłoszenia pełnych drużyn do 19 września jest bezpłatne. Po tym terminie drużyna ponosi koszt późnego wpisowego w wysokości $5 od zawodnika. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.odkrywcy.com

Zapraszamy sponsorów do wsparcia Naszego turnieju i ufundowania innych nagród, np. dla najlepszego siatkarza czy siatkarki. W zamian za to możliwość wystawienia swojej reklamy w czasie turnieju.

Regulamin 9 Turnieju Siatki

1 Comment to 9 Turniej Siatkówki o Puchar WAWEL BANK

  1. Malgorzata Klimas's Gravatar Malgorzata Klimas
    September 23, 2016 at 3:52 pm

    Mam dwie osoby powyzej 25 Roku zycia zainteresowane ale nie mamy zespolu. Jesli jest miejsce to prosze o kontakt tel.9147151918. Jestesmy dobrymi graczami. Dziekuje. Malgorzata.