Co Nowego

Przeczytaj najnowsze artykuły

Nowości PKP #140

Drodzy członkowie i sympatycy Polonijnego Klubu Podróżnika,
Witam was bardzo serdecznie w tej świątecznej atmosferze i pragnę złożyć Wam jak najserdeczniejsze życzenia:

ZDROWYCH &
RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół

WIGILIA PODRÓŻNIKÓW + Prezentacja: Panama jakiej nie znacie
Sobota 27 grudnia o 4:00pm.
Kawiarnia przy kościele Św. Stanisława Kostki, 189 Driggs Ave. Brooklyn, NY 11222.
Zapraszamy serdecznie na nasze Wigilijno – Noworoczne spotkanie, na którym to połamiemy się opłatkiem i zaśpiewamy kolędy. Zobaczymy również zdjęcia z ostatniej wycieczki do Panamy. Wstęp wolny ale mile widziane własne wypieki, czy też niespożyte zapasy wina ze Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy również grających na instrumentach, którzy chcieli by nam przygrywać przy spiewniu kolęd. Jeżeli masz jakis ekstra pomysł to proszę dzwon: 1-973-473-1249 lub pisz: [email protected].

MARTYNA WOJCIECHOWSKA – podróżniczka, gwiazda polskiej telewizji, redaktor naczelna polskiego wydania National Geographic, Gościem Honorowym 18 Balu Podróżnika!

18 Bal Podróżnika – 14 luty, 2015
Do Balu Podróżnika pozostało już tylko 8 tygodni. Jako, iż nasz Gość Honorowy jest znany z prowadzenia niezmiernie ciekawych programów telewizyjnych „Kobiety na Krańcach Świata” więc i nasz Bal będzie dedykowany naszym Paniom z okazji chociażby przypadającego tego dnia święta zakochanych „Valentines Day”.
Przypomijmy, iż Bal odbędzie się w Royal Manor w Garfield i trwać będzie 8 godzin od 7:00pm do 3:00am. Więcej informacji w następnym biuletynie.

ODWOŁANY VI Konkurs Literacki
Niestety z powodu braku sponsorów zostaliśmy zmuszeni do odwołania naszego 6 Konkursu Literackiego – Najpiękniejsza podróż mojego życia. Najmocniej przepraszamy.

Dziękuję bardzo i jak zawsze proszę o szerokie rozpowszechnianie tego listu oraz o korzystanie z usług tych, którzy wspierają naszą działalność. Raz jeszcze dziękujemy sponsorom naszego Klubu:

Z podróżniczym pozdrowieniem,
Jerzy Majcherczyk
Polonijny Klub Podróżnika
PKP – Jesteśmy na Facebooku! Prosimy “polub” nas. Dziękujemy.