Wyprawy

organizowane przez Polonijny Klub Podróżnika

Wyprawy w sezonie 2017

Etiopia PKP banner

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTYCZNA ETIOPIA – 5-21 stycznia 2018

Etiopia to kraj na wskroś Mistyczny, pełny tajemnic z początków chrześcijaństwa w jej północnej części i niezliczonej ilości plemion i grup etnicznych na południu. Przepiękne pejzaże południa a szczególnie Doliny Omo, gdzie dominują plemiona Konso, Hammer, Dassanach i Mursi. Zachwycają i szokują one swoją odmiennością dekoracji ciała i ubioru. Na północy zaś dominują monoliczne klasztory i kościoły, oraz stele przypominające o bogatej historii królów z 5 i 6 wieku. Tutaj odwiedzimy antyczne stolice; Aksum z ukrytą Arką Przymierza oraz Gondar, gdzie najbardziej spontanicznie celebrowane jest święto Timkat. W Harar odwiedzimy Jugal muzułmańskiej miasto z 13 wieku. Ta turystyczna wyprawa to podróż w czasie, która odbywać się będzie czasie świąt Timkat.

Broszurke można otworzyć poniżej:

Wkrotce

2 Comments to Wyprawy w sezonie 2017

  1. Iwona Peronski's Gravatar Iwona Peronski
    July 29, 2015 at 8:24 pm

    Bardzo prosze o informacje czy sa jeszcze miejsca na wycieczke do Peru, jezeli tak to prosilabym o wiecej informacji i cene imprezy (2 osoby) z wyrazami sympati Iwona P.

  2. Joanna Krajewska's Gravatar Joanna Krajewska
    August 11, 2017 at 4:37 am

    Podpisuje się pod komentarzem P. Iwony. I także prosiłbym o informacje i wycenę dla dwóch osób, eski są jeszcze miejsca pozdrawiam serdecznie