Polonijny Klub
Podróżnika

To ostatnia szansa – GŁOSUJ NA MAZURY – termin upływa 11.11.2011

Głosowanie na 7 Nowych Cudów Natury konczy się w dniu 11 listopada 2011 roku.

Z 28 kandydatów wyłonionych zostanie tylko 7. Uczyńmy wszystko aby na tej liście znalazły się nasze Polskie Mazury. Przyłączmy się do wielkiej mobilizacji jaka trwa obecnie w Polsce. Głosują politycy, ludzie wszelkich zawodów a także podróznicy. Na czele całej akcji w Polsce stoi nasz dobry znajomy, honorowy członek naszego Klubu – Jacek Pałkiewcz – jako oficjalny Ambasador Mazur, który zaprasza na tę stronę.  http://mazurycudnatury.org

Jak zagłosować?
Wystarczy wejść na www.New7Wonders.com   tam zaznaczyć Mazury oraz 6 innych twoich faworytów. Niestety nie da się zagłosować tylko na jednego kandydata czyli na Mazury- trzeba dobrać pozostałe 6. W tej sytuacji warto jednak się dobrze zastanowić na które z atrakcji głosować, aby nie przysporzyć konkurencji Mazurom czyli nie oddać swojego głosu na największych pewniaków, które tak czy inaczej otrzymają głosy innych. A może głosować na takie atrakcje, które mają najmniejsze szanse? Najważniejsze jednak zagłosować.

Można oddać głos wysyłając sms na numer 7155 (tylko będąc w Polsce) wpisując w treści: Mazury (używając wielkich i małych liter). Ta druga forma wiąże się z kosztem – 1,23 zł. Liczba wysłanych sms nie jest limitowana, nawet z tego samego numeru. Trzymamy kciuki za nasze MAZURY. NIE CZEKAJ ZAGŁOSUJ DZISIAJ!

Zobacz i te strone:
http://www.new7wonders.com/archives/wonder/mazurskie-jeziora?lang=pl