Polonijny Klub
Podróżnika

Foto Relacje z 20 Balu Podróżnika

march

WIELKI SUKCES 20 BALU PODRÓŻNIKA

missPonad 250 Gości bawiło się przez 8 godzin w Royal Manor w sobotę 4 lutego na Jubileuszowym 20 Balu Podróżnika. Nasz Bal w dużej części był hołdem dla Honorowego Gościa – emerytowanego Sierżanta-Majora Alberta SŁUGOCKIEGO (kliknij a przeczytasz; Kim jest Albert Slugocki?)  który jako filantrop, swoje ostatnie 25 lat życia poświęcił pomocy i Indianom Yaglas z Amazonii. Jego prezentacja tuż przed Balem wywarła ogromne wrażenie na blisko 200 słuchaczach a szczególnie na nowym Konsulu Generalnym RP w Nowym Jorku Panu Maciejowi Golubieckiemu, który razem żoną byli Gośćmi Specjalnymi Balu.
Na tym Balu wg opinii wszystkich, zabłysła bardzo jasno Miss Polonia USA 2017 – Karolina Płaczek, wywierając na gościach Balu ogromne wrażenie nie tylko swoją nadzwyczajną urodą ale również gracja i kulturą. Jesteśmy przekonani, iż śmiało mogła by reprezentować Polonię czy Polskę na światowych konkursach piękności. Może ta nasza rekomendacja dotrze gdzie trzeba!
Znany piosenkarz Andrzej Cierniewski wystąpił z dwoma mini recitalami, a Wielki Marszałek Parady Pułaskiego mecenas Sławek PLATTA, zaprosił wszystkich gości Balu a szczególnie Alberta Sługockiego na paradę 1 października na 5 Aleje na Manhattanie, gdzie mógł by maszerować razem z Kadetami Pułaskiego, którzy tak pięknie go uhonorowali na Balu.
Bardzo wiele się działo na naszym Balu i nie można tego tutaj opisać i dlatego zachęcamy do polonijnych i socjalnych mediów gdzie znajdują się już foto – relacje z tego jubileuszowego i historycznego Balu.

 

Kliknij na nazwy gazet aby zobaczyć foto-reportaże jakie się ukazały na ich łamach
Nowego Dziennika – wydanie 9 luty:  znajdziesz na dwóch środkowych stronach dokładną relacja z balu oraz 10 kolorowych zdjęć. Strona 1 & Strona 2.
Polska Gazeta – wydanie 10 luty: znajdziesz też na 2 środkowych stronach krótszą pisana relacje ale za to aż 27 kolorowych zdjęć.
Polska Gazeta – 4/5 luty: znajdziesz na foto reportaż: Tak się bawiliśmy przez 19 lat. Czyli fotograficzna historia poprzednich 19 Bali Podróżnika

Na klubowym Facebook znajdziecie już ponad 130 zdjęć z Balu. Jeżeli jeszcze nas nie polubiłeś to kliknij tutaj: https://www.facebook.com/PolonijnyKlubPodroznika/ i polub Nas!