Polonijny Klub
Podróżnika

Wielki sukces Cejrowskiego w Clark

Blisko 200 osób uczestniczyło w występie 20 Marca 2015

A już niektórzy myśleli, że te kilka centymetrów śniegu przestraszy organizatorów czyli; Polonijny Klub Podróżnika i Polska Fundacja Kulturalna i samego WC, i nie dojdzie do występu naszego gościa. To nie z nami takie strachy! Nastepnym razem w podobnej sytuacji prosimy nie dzwonic, nie pisać a przyjeżdżać!

A jak było?

Już od 6:30pm na sali PFC w Clark pojawili się pierwsi goście. Cejrowski nas zaskoczył i przywiózł sporą ilość książek. Starczyło dla każdego. I jak obiecał jeszcze przed występem, pozował do zdjęć z każdym kto poprosił i podpisywał nie tylko książki ale, zdjęcia, plakaty etc.

A jego występ w stylu „stand up comedy” i na boso, trwał ponad 90 minut i co chwila wywoływał salwy smiechu całej sali. Później było trochę poważniej gdy zaczął odpowiadać na pytania z sali związane z sytuacja w Polsce i Europie.  A gdy jego występ się zakończył, rozpoczęłą się blisko godzinna sesja zdjęciowa połączona z dalszymi rozmowami.  Dopiero po 11:00pm udało się wyjechać z Clark.

Następnego dnia Wojciech Cejrowski odwiedził sponsora jego przyjazdu/pobytu w New Jersey, biuro Classic Travel w Wallington, N.J. Razem z Jurkiem Majcherczykiem odwiedził słynny The Explorers Club na Manhattanie, którego to obaj są członkami z tytułem Fellow.

Raz jeszcze dziękujemy WC za przyjazd i jesteśmy pewni, że być może zobaczymy się kolejny raz jeszcze w tym roku, gdyż Cejrowski pracuje nad nowym programem.  Już teraz zapraszamy!

Cejrowski w Classic TravelWC+JM ExplorersClubNYC