Polonijny Klub
Podróżnika

XIX Bal Podróżnika

ZAPRASZAMY NA WIELKI BAL 20 LECIA

POLONIJNEGO KLUBU PODRÓŻNIKA

6 luty, 2016

Razem z Honorowymi Gośćmi, wybitnymi i sławnymi podróżnikami; Elżbietą Dzikowska, Markiem Kamińskim i Jackiem Pałkiewiczem celebrować będziemy 20 lecie dzielności naszego Klubu na 19 BALU PODRÓŻNIKA, który swoim występem uświetni słynny aktor i piosenkarz wywodzący się z Piwnicy pod Baranami z Krakowa, Jacek WÓJCICKI. Jak i co roku będą też inne atrakcje-niespodzianki.

Corocznie na naszym Balu Podróżnika spotyka się elita ponad 300 Polonijnych biznesmenów, ludzi kultury i sztuki, polityki i mediów oraz samych podróżników. Bądź jednym z nich! Bilety w sprzedaży już od 5 stycznia, 2016, a ich cena jest uzależniona od terminu ich zakupu. Oferujemy zniżkowe ceny dla młodzieży do lat 21 i do lat 29.

Zainteresowanie naszym balem jest w tym roku wyjątkowo duże; 20-lecie Klubu, ciekawi Honorowi Goście oraz prestiż jakim od lat cieszy się nasz Bal.

ZAPROSZENIE NA 19 BAL PODRÓŻNIKA (link do PDF)

 

Jeżeli chcesz dać ogłoszenie w Pamiątkowej Księdze 20-lecia, to proszę przeczytaj to:

Zapraszamy do promocji Twojej firmy w Pamiątkowej Księdze 20-lecia, która zostanie wydana w nakładzie 500 egzemplarzy.

Dzięki temu Twoja firma będzie rozpoznawalna, jako mecenas wspierający naszą działalność.

A oto nasza propozycja:

  1. Twoja firma otrzyma całą lub pół strony reklamy w specjalnie wydawanej Księdze Pamiątkowej Balu (ogłoszenie prosimy przesłać najpóźniej do dnia 18 stycznia 2016).
  2. Twoja firma otrzyma zniżkę przy zakupie ogłoszenia wraz z biletami wstępu na XIX Bal Podróżnika.
  3. Twoje nazwisko zostanie umieszczone w Honorowym Komitecie Organizacyjnym Balu w przypadku wkupienia ogłoszenia na cała stronę.
  4. Wykupując cała strony reklamy, otrzymujesz możliwość uczestniczenia w specjalnym Bankiecie XX-lecia, organizowanym tylko dla sponsorów, Honorowych Gości oraz gości specjalnych z Polski i USA, którzy przyjadą na uroczystości 20-lecia.  Bankiet odbędzie się w dniu 7 lutego w godzinach od 4:00 do 7:00pm. (miejsce zostanie podane później).
  5. Nazwa Twojej firmy będzie wymieniona w materiałach promocyjnych Balu, włączając w to najbliższe wydanie Polonijnego Podróżnika, w ogłoszeniach prasowych oraz w foto relacjach z balu.

Po cennik ogłoszeń prosimy pisać na [email protected] lub dzwonić; 1-973-473-1249.  Serdecznie zapraszamy!