Polonijny Klub
Podróżnika

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA Z MARKIEM KAMINSKIM

W swojej podróży po Ameryce, Marek promuje Marsze Mocy – po Siłę i Sprawczość na rzecz wzmacniania siły i odporności psychicznej nastolatków, które Fundacja Marka Kamińskiego wraz z trzema Liderami wypraw ekstremalnych, a jednocześnie społecznikami organizuje w roku szkolnym Marsze Mocy w różnych regionach Polski. Jego celem jest ustanowienie Marszy Mocy również wśród Polonii USA. Zapraszamy na 3 spotkania z Markiem Kamińskim:

29 Maja – Środa o 7:00pm w Konsulacie RP na Manhattanie, 233 Madison Ave. New York, NY.

30 Maja – Czwartek o 6:00pm w Centrum Polsko Słowiańskim, przy 176 Java Str. Brooklyn, NY.

Na tych pierwszych dwóch spotkaniach Marek będzie się dzielił przemyśleniami i doświadczeniami towarzyszącymi pisaniu swojej najnowszej książki przygodowej POLARIS. Jest zimno. Cieplej nie będzie.

31 Maja – Piątek o 7:00pm w Domu Polskim CRACOVIA, przy 196 Main Ave. Wallington, NJ.

Na ostatnim spotkaniu zatytułowanym „PIELGRZYM na krańcach światów” zobaczymy fragmenty filmu „Pielgrzym” o pieszej wędrówce jaką w 2015 roku odbył Marek Kaminski z Kaliningradu do Santiago de Compostela i pokonał ponad 4000 kilometrów w ciągu około 3 i pół miesiąca po słynnym szlaku pielgrzymów do grobu sw. Jakuba. Na tym spotkaniu Marek będzie też mówił o Marszach Mocy i o swojej najnowszej książce POLARIS. Jest zimno. Cieplej nie będzie.

Serdecznie zapraszamy na te spotkania z Panem Markiem Kamińskim, słynnym podróżnikiem, który jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi. Zachęcamy do zaproszenia młodzieży, członków zaprzyjaźnionych organizacji i wszystkich, którzy mogą być zainteresowani spotkaniem z jednym z największych polskich podróżników. Na wszystkich spotkaniach bedzie można zakupić książkę z autografem Marka Kamińskiego – POLARIS.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Dowolne donacje przy wejściu na pokrycie kosztów Sali, z wyjątkiem konsulatu, gdzie należy dokonać wcześniejszego zgłoszenia, klikając na ten link:

https://forms.gle/du7cNGV72AwSNyqeA